image
Drobečková navigace

Úvod > SMAZAT - po kontrole obsahu zákazníkem > Plovoucí podlahy > Dřevěné

Dřevěné plovoucí podlahy

Rembrandt, Cezanne  - zámkový spoj

14,5 mm silné lamely jsou vyrobeny ze tří různých vrstev dřeva a spojeny v unikátní konstrukci. Střední vrstva je vytvořena z tvrdých Heveových lamelek, které jsou umístěny kolmo k délce lamely. Lamelky blokují a minimalizují přírodní pohyby dřeva způsobené změnami teplot a vlhkosti. Spodní vrstva je vyrobena ze 2 mm smrkové laťovky a nosná vrstva ze 3,6 mm silné Vámi vybrané tvrdé dřeviny. Třívrstvá konstrukce poskytuje lepší rozměrovou stálost a vynikající vlastnosti pro montáž podlahy.

Podlahy jsou opatřeny Mara Thon lakem nebo olejem. Při výrobě je naneseno 6 vrstev UV tvrzeného laku s povrchovou úpravou AntiScratch proti poškrábání. Tento akrylátový lak je zcela vyroben bez použití rozpouštědel a formaldehydů a vyhovuje standardům s ohledem na zdraví a životní prostředí. Olej poskytuje jemnější vzhled a vyzdvihuje přírodní krásu dřeva.

Výrobky lze pokládat jako plovoucí podlahu, přilepit nebo přibít a nebo je pokládat i na podlahové vytápění. Knock’n’lock seal umožňuje předlepenou plovoucí pokládku.

  • Přehled dekorů REMBRAND

Buk Accent

Buk červený

Buk Prime

Dub Accent

Dub červený Accent

Dub červený Prime

Dub Prime

Hevea Prime

Jasan Accent

Jasan Prime

Jatoba.jpg

Javor Accent

Javor Prime

Kambala

Merbau.jpg

 

Třešeň Prime

 

  • Přehled dekorů CEZANNE

Buk pařený Prime Dub Accent Dub Prime
Jasan Prime Jatoba Javor Prime
  Merbau